O autorovi

Ahoj,

jmenuji se Kuba a jsem studentem třetího ročníku jednooborové japonské filologie na Palackého univerzitě v Olomouci. Momentálně jsem shodou náhod a obrovského štěstí stipendijním studentem Ucunomijské univerzity. Ucunomijská univerzita je ve městě Ucunomija. Město Ucunomija je v Japonsku. Drsný, co?

Pokud mi čas, lenost a tvůrčí schopnosti dovolí, rád bych přispíval na tento blog rozličnými historkami a zkušenostmi, které za dobu svého pobytu posbírám. Je to sice ostuda přiznat, ale nejsem moc zběhlý v užívání našeho krásného jazyka českého, takže šance chyb a krkolomných vět je vysoká. Předem se tedy omlouvám za zvěrstva, která svým psaním mohu spáchat. Také je dost možné, že mé psaní bude trochu nepravidelné, protože jsem časově vytížený (lež).

Mám rád knížky, filmy, seriály a hry. Abych ale nevypadal jako maník, co tráví svůj život ve sklepě domu svojí mámy, tak i příležitostně provozuji bojové sporty (aktuálně spíš v teorii než v praxi) a běhám. Taky si užívám dlouhé procházky v přírodě.

0 comments