Blog 4 – dlouhá odmlka

Vidím, že je to už nějaký ten pátek, co jsem tady naposled něco nahodil. Pardón. (Promiň, dědo, vím, že jsem to sliboval už nějakou dobu 🙁 .)

Kupodivu, pořád ještě žiju. A daří se mi dobře, děkuji pěkně za optání. Hlavní důvod pro moji dlouhou odmlku byla zaneprázdněnost s psaním různých prací, reportů a slohovek. Není to tak, že by mě snad časově vytížilo množství úkolů, které jsem měl před sebou, spíše to tak nějak vyčerpávalo moji kreativitu. Těžko se mi píše, když nade mnou visí temný mrak toho, že příští týden musím něco odevzdávat. Jinak řečeno, nebyl na to čas a ani chuť.

Dalším důvodem bylo, že i v době, kdy jsem nebyl zaneprázdněný povinnostmi, tak jsem si vždy našel něco, čím jsem se zabavil a tím pádem se připravil o blogovací čas.
Mizerné výmluvy, což? Věřím v to, že jsem aspoň při flákání nasbíral materiál a zážitky o kterých bych pak mohl psát.

Každopádně teď už mám za sebou zkoušky a i odevzdané práce (Volejte hurá a tři dny se radujte!), takže hodlám svůj volný čas věnovat blogování. Nebo se o to aspoň pokusím. Plánuji přidávat kratší příspěvky, ale za to s větší frekvencí než jednou za půl roku. Dost už jsem toho tady procestoval a mám i pár věcí v zásobě, o kterých bych chtěl psát. Nuže, směle do toho.

 

One comment

  1. ヤネクです。 · Srpen 29, 2015

    いつも ありがとう
    Super, že jsi zpátky!

Comments are closed.